Спілкування

Головна » 2018 » Червень » 30 » ФК Галич - володар Суперкубка області сезону 2017/18 років!
15:25
ФК Галич - володар Суперкубка області сезону 2017/18 років!

Долю кубкового протистояння вирішив єдиний гол, який на свій рахунок на 67-й хвилині матчу записав гравець "Галича" Іван Легкий.

Суперкубок Івано-Франківської області 2017/2018

ФК "Галич"" (Галич) – "Покуття" (Коломия) – 1:0 (0:0)

28.06.2018, 17:00. Івано-Франківськ, Стадіон "Гірка". 1000 глядачів, +21°C, оцінка поля – 3

Арбітри: Іван Салаш (Калуш), Ігор Дебенко (Івано-Франківськ), Ігор Геник (Івано-Франківськ)

4-й арбітр: Мирослав Липко (Городенка)

Спостерігач арбітражу: Михайло Овчар (Калуш)

ФК "ГАЛИЧ": М.Макогон, М.Кащій, М.Лазорик, Б.Кримінський, В.Турчанський, Р.Курташ, Т.Томин (І.Легкий, 60), Н.Данів (Ю.Вовчук, 86), Ю.Іванишин (Я.Кицька, 67), І.Кушецький, Р.Барчук

Запасні: О.Федорняк, І.Гребинський

Головний тренер: Андрій Нестерук

"ПОКУТТЯ": Ю.Кисилиця, Р.Гаврилюк, І.Подолюк, М.Сікач,Д.Хандій, О.Карапка (А.Шибко, 22 (Р.Нападюк, 83)), Т.Сивка, Р.Москалик (М.Свірідов, 78), В.Блащук, Р.Уграк (О.Темерівський, 69), А.Ковальчук

Запасні: В.Мегдиник, Р.Шифир, А.Олійник

Головний тренер: Любомир Корнута

Голи: І.Легкий (67, 1:0)

Попередження: М.Кащій (45+1), М.Томин (50), І.Легкий (74) – А.Ковальчук (76), Д.Хандій (90), В.Блащук (90+2) /всі – неспортивна поведінка/

Обидві команди показали гру, гідну поєдинка за Суперкубок. Галичани діяли активніше з перших хвилин матчу. Їм вдавалося створити більше небезпечних моментів. Однак, і коломияни відповідали атаками, які мали шанс завершитися забитими голами. В потрібний момент чемпіонів області виручав і Михайло Макогон.

А вирішальний момент стався на 67-ій хвилині. Навіс Кащія з правого флангу атаки галичан, груба помилка Юрія Кисилиці на виході і Івану Легкому залишилося лише підставити голову, щоб відправити мяча в порожні ворота.

Практично після цього суттєво змінилася погода в Івано-Франківську. Тепер футбоілстам доводилося боротися не лише з суперником, а й з стихією, яка вирувала над "Гіркою". Коломияни намагалися відігратися, створили декілька напівмоментів, але цього виявилося замало.

Матч так і завершився з рахунком 1:0 під акомпонемент сильного дощу. Галичани додали до золотих медалей чемпіонату суперкубок області.

Галицька районна федерація футболу щиро вітає керівництво, тренерський штаб, футболістів, вболівальників футбольного клубу "Галич" з перемогою!

Переглядів: 504 | Додав: sawa | Рейтинг: 0.0/0