fg
http://galychfytbol.ucoz.ua/img/1G.jpghttp://galychfytbol.ucoz.ua/img/2G.jpg

Меню сайту

Рішення КДК




24.07.2020
24.07.2020
20.09.2020



Спілкування

П.I.Б. Команда Вил ЖК ЧК
1 Бакалярчик Ігор Володимирович ФК Більшівці (Більшівці) (22001308) 1 1 1
2 Баран Павло Йосипович ФК Бринь (Бринь) (22001476) 1 1 1
3 Заріцький Сергій Сергійович ФК Бринь (Бринь) (22001476) 1 1 1
4 Кохман Роман Романович ФК Курів (Курів) (22001480) 1 1 1
5 Лисак Тарас Богданович ФК Мединя (Мединя) (22002266) 1 1 1
6 Мартинів Андрій Ярославович ФК Крилос (Крилос) (22001338) 1 1 1
7 Шимчик Михайло Григорович ФК Слобода (Слобода, Галицький р-н) (22001339) 1 1 1
8 Бандура Ігор Васильович ФК Слобода (Слобода, Галицький р-н) (22001339) 1 0 1
9 Басараб Петро Миколайович ФК Слобода (Слобода, Галицький р-н) (22001339) 1 0 1
10 Вітовський Мар'ян Йосипович ФК Медуха (Медуха) (22001466) 1 0 1
11 Дзундза Олександр Володимирович ФК Медуха (Медуха) (22001466) 1 0 1
12 Найда Андрій Васильович ФК Комарів (Комарів) (22001464) 1 6 0
13 Бобрис Роман Васильович ФК Крилос (Крилос) (22001338) 0 3 0
14 Гарматюк Богдан Петрович ФК Тустань (Тустань) (22001467) 0 3 0
15 Мула Андрій Андрійович ФК Крилос (Крилос) (22001338) 0 3 0
16 Белей Петро Петрович ФК Курів (Курів) (22001480) 0 2 0
17 Бобрис Тарас Васильович ФК Крилос (Крилос) (22001338) 0 2 0
18 Бокша Євген Володимирович ФК Комарів (Комарів) (22001464) 0 2 0
19 Гречух Іван Михайлович ФК Слобода (Слобода, Галицький р-н) (22001339) 0 2 0
20 Заверач Дмитро Васильович Луква (с. Залуква) (22001337) 0 2 0
21 Ониськів Віталій Іванович ФК Слобода (Слобода, Галицький р-н) (22001339) 0 2 0
22 Панчишин Богдан Богданович ФК Комарів (Комарів) (22001464) 0 2 0
23 Скрентович Володимир Любомирович ФК Тустань (Тустань) (22001467) 0 2 0
24 Сорочинський Володимир Володимирович ФК Задністрянськ (Задністрянськ) (22001343) 0 2 0
25 Блинчук Іван Миколайович ФК Крилос (Крилос) (22001338) 0 1 0
26 Бобрис Олександр Михайлович ФК Задністрянськ (Задністрянськ) (22001343) 0 1 0
27 Бігун Богдан Тарасович ФК Крилос (Крилос) (22001338) 0 1 0
28 Білецький Андрій Миколайович ФК Комарів (Комарів) (22001464) 0 1 0
29 Вовчук Андрій Ярославович ФК Дубівці (Дубівці) (22001307) 0 1 0
30 Воробчак Назар Васильович ФК Крилос (Крилос) (22001338) 0 1 0
31 Воронов Олег Олександрович ФК Мединя (Мединя) (22002266) 0 1 0
32 Вітовський Микола Йосипович ФК Медуха (Медуха) (22001466) 0 1 0
33 Вітовський Юрій Романович ФК Тустань (Тустань) (22001467) 1 1 0
34 Вітовський Ярослав Ігорович ФК Медуха (Медуха) (22001466) 0 1 0
35 Вітовський Ігор Романович ФК Тустань (Тустань) (22001467) 0 1 0
36 Габльовський Андрій Васильович ФК Мединя (Мединя) (22002266) 0 1 0
37 Галич Артур Андрійович ФК Задністрянськ (Задністрянськ) (22001343) 0 1 0
38 Гамуляк Іван Михайлович ФК Мединя (Мединя) (22002266) 0 1 0
39 Гой Ігор Степанович ФК Курів (Курів) (22001480) 0 1 0
40 Грабович Андрій Любомирович ФК Мединя (Мединя) (22002266) 0 1 0
41 Грабович Іван Любомирович ФК Мединя (Мединя) (22002266) 0 1 0
42 Грегулецький Мар'ян Петрович ФК Дубівці (Дубівці) (22001307) 0 1 0
43 Гуменюк Вадим Михайлович ФК Медуха (Медуха) (22001466) 0 1 0
44 Дмитришин Василь Ігорович ФК Слобода (Слобода, Галицький р-н) (22001339) 0 1 0
45 Залецький Михайло Михайлович ФК Дубівці (Дубівці) (22001307) 0 1 0
46 Засідко Андрій Андрійович ФК Тустань (Тустань) (22001467) 0 1 0
47 Зельманович Микола Йосифович ФК Крилос (Крилос) (22001338) 0 1 0
48 Зельманович Іван Іванович ФК Комарів (Комарів) (22001464) 0 1 0
49 Кантор Назарій Олегович Луква (с. Залуква) (22001337) 0 1 0
50 Карайчев Ігор Володимирович ФК Тустань (Тустань) (22001467) 0 1 0
51 Кловак Володимир Ярославович ФК Дубівці (Дубівці) (22001307) 0 1 0
52 Книш Арсен Романович ФК Слобода (Слобода, Галицький р-н) (22001339) 0 1 0
53 Коваленко Василь Юрійович ФК Комарів (Комарів) (22001464) 0 1 0
54 Козар Володимир Іванович ФК Крилос (Крилос) (22001338) 0 1 0
55 Кос Віталій Іванович ФК Комарів (Комарів) (22001464) 0 1 0
56 Косів Назар Васильович ФК Бринь (Бринь) (22001476) 0 1 0
57 Крупа Андрій Ігорович ФК Курів (Курів) (22001480) 0 1 0
58 Кузюк Іван Степанович ФК Комарів (Комарів) (22001464) 0 1 0
59 Курган Андрій Анатолійович Луква (с. Залуква) (22001337) 0 1 0
60 Курдидик Олег Богданович ФК Задністрянськ (Задністрянськ) (22001343) 0 1 0
61 Лаврій Андрій Ігорович ФК Крилос (Крилос) (22001338) 0 1 0
62 Левицький Богдан Русланович ФК Бринь (Бринь) (22001476) 0 1 0
63 Луців Руслан Васильович ФК Мединя (Мединя) (22002266) 0 1 0
64 Мартинів Ігор Михайлович ФК Курів (Курів) (22001480) 0 1 0
65 Масляк Іван Васильович ФК Комарів (Комарів) (22001464) 0 1 0
66 Масляк Іван Михайлович ФК Тустань (Тустань) (22001467) 0 1 0
67 Маслій Юрій Ярославович ФК Більшівці (Більшівці) (22001308) 0 1 0
68 Мильович Тарас Ігорович ФК Мединя (Мединя) (22002266) 0 1 0
69 Мисів Іван Володимирович ФК Бринь (Бринь) (22001476) 0 1 0
70 Мисів Ігор Ярославович ФК Мединя (Мединя) (22002266) 0 1 0
71 Озарко Олег Петрович ФК Дубівці (Дубівці) (22001307) 0 1 0
72 Озарко Ярослав Ігорович ФК Тустань (Тустань) (22001467) 0 1 0
73 Онуфришин Іван Романович ФК Дем'янів (Дем'янів) (22001306) 0 1 0
74 Остапчук Петро Миколайович ФК Бринь (Бринь) (22001476) 0 1 0
75 Остапчук Іван Михайлович ФК Мединя (Мединя) (22002266) 0 1 0
76 Перепелиця Олександр Володимирович ФК Бринь (Бринь) (22001476) 0 1 0
77 Перепічка Петро Петрович ФК Дубівці (Дубівці) (22001307) 0 1 0
78 Петраш Віталій Володимирович Луква (с. Залуква) (22001337) 0 1 0
79 Полозяк Петро Іванович ФК Тустань (Тустань) (22001467) 0 1 0
80 Пікуляк Руслан Федорович ФК Мединя (Мединя) (22002266) 0 1 0
81 Рачковський Олег Васильович ФК Комарів (Комарів) (22001464) 0 1 0
82 Рик Сергій Любомирович ФК Курів (Курів) (22001480) 0 1 0
83 Савчук Петро Володимирович ФК Дубівці (Дубівці) (22001307) 0 1 0
84 Синишин Святослав Мирославович ФК Курів (Курів) (22001480) 0 1 0
85 Сорочинський Назарій Миронович ФК Дем'янів (Дем'янів) (22001306) 0 1 0
86 Стельмах Микола Ростиславович ФК Слобода (Слобода, Галицький р-н) (22001339) 0 1 0
87 Сулятицький Петро Зіновійович ФК Дубівці (Дубівці) (22001307) 0 1 0
88 Токарук Владислав Володимирович ФК Бринь (Бринь) (22001476) 0 1 0
89 Торб'як Володимир Віталійович ФК Дубівці (Дубівці) (22001307) 0 1 0
90 Холодинський Андрій Іванович ФК Крилос (Крилос) (22001338) 0 1 0
91 Цап'юк Микола Ігорович ФК Бринь (Бринь) (22001476) 0 1 0
92 Черкасов Андрій Сергійович ФК Дубівці (Дубівці) (22001307) 0 1 0
93 Чорний Святослав Ігорович ФК Тустань (Тустань) (22001467) 0 1 0
94 Чупінка Андрій Володимирович ФК Тустань (Тустань) (22001467) 0 1 0
95 Шаламай Михайло Іванович ФК Медуха (Медуха) (22001466) 0 1 0
96 Шиян Андрій Богданович ФК Мединя (Мединя) (22002266) 0 1 0
97 Ільків Андрій Михайлович ФК Дубівці (Дубівці) (22001307) 0 1 0
98 Захарчук Роман Віталійович ФК Дубівці (Дубівці) (22001307) 1 0 0
99 Ковальчук Дмитро Іванович ФК Більшівці (Більшівці) (22001308) 1 0 0
100 Сорочинський Андрій Миронович ФК Дем'янів (Дем'янів) (22001306) 1 0 0
Календар новин
«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930


Партнери
http://bogofootbol.at.ua/ http://fosk-ffkr.if.ua/
http://h-sport.if.ua/ http://west-football.org.ua/
http://nrff.at.ua/ http://rogatunfootball.at.ua/
http://myfootball.at.ua/ http://football-dolyna.at.ua/
Калуш Рожнятів
http://dubivcifc.at.ua/ ФК Енергетик
sport.if.ua http://match-rv.at.ua/
http://www.ffu.org.ua/ http://www.aafu.org.ua/
 

Соціальні мережі

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0



© 2009-2014 ГРФФ. Всі права захищені.
e-mail: Galych.kolos@gmail.com
Використання матеріалів виключно з посиланням на Галицький футбол

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET