Спілкування

Головна » 2011 » Травень » 9 » "Галвапно" оступилось в Городенці
19:44
"Галвапно" оступилось в Городенці
У неділю відбулися матчі обласного чемпіонату. Першої поразки зазнав лідер чемпіонату — Івано-Франківський "Тепловик”, а завдав її йому переслідувач із Тлумача, команда "Придністров’я”. Програв також і представник Галицького району - "Галвапно". Спершу пропонуємо всі результати цього ігрового дня:
"Придністров’я” — "Тепловик” — 3:2, 0:2
"Галвапно”, яке напередодні знищили титулованих коломиян, як виявилося, підсилилися і постали в Серафинцях добротним, непогано організованим колективом. Однак, як виявилося, атаки городенківців гасити дещо важче, ніж вапно. Знову, щоправда, "Пробій” підводила реалізація, тому й відкрили рахунок, що називається, в роздягальню — на 45-й хвилині.Буртник, пробиваючи карний, навісив на ворота, а першим до м’яча встиг Корнута. Він же на початку другої половини зустрічі пошив у дурні воротаря гостей, легенько прокинувши шкіряного тому поміж ноги.
Гра була гострою від першої хвилини, не здалися галичани й після 0:2. І коли вже ніхто на трибунах, ані в полі не чекав результативної атаки, господарі, в складі яких відбулося чотири заміни, таки пропустили. Разом із фінальним свистком.