Спілкування

Головна » 2010 » Вересень » 16 » На Коломийщині відбувся фінал сільських ігор
06:58
На Коломийщині відбувся фінал сільських ігор
11-12 вересня в с. Турка Коломийського району проводився фінальний етап сільських ігор, присвячених Дню фізичної культури та спорту.

Понад 770 спортсменів з 12 районів області змагалися в різних видах спорту. Так, проявити себе можна було як на легкоатлетичних доріжках, так і на ігрових майданчиках, за шаховими дошками та ін.. Програма заходу складалася з таких видів: шахи, шашки, волейбол, армрестлінг, футбол, легка атлетика, настільний теніс, гирьовий спорт.

Підтримати своїх спортсменів приїхали також начальник головного управління у справах сім`ї, молоді та спорту облдержадміністрації Карабін М.Є., голова обласної ради ФСТ „Колос” Вінтоняк М.І., представники районних адміністрацій.

Переможцем сільських ігор стала команда Галицького району, друге місце посіли спортсмени Коломийського району та третє – команда Долинського району.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами, медалями, призами та кубками від обласної організації ВФСТ „Колос”.